برنامه همکاری

فهرست نمایش

برای کسب درآمد با StrawberryNET.com همکاری کنید

همکاری با StrawberryNET.com یکی ازمطمئن ترین راه های کسب درآمد با سود چشمگیر می باشد.

صدها نفر از همکاران StrawberryNET.com با دسترسی به بیش از 30,000 محصول از بیش از 600 مارک معتبر دنیا، تجارتی موفق برای خود به راه انداخته اند.


3 راه آسان برای کسب درآمد

شما به نمایندگی از مشتری خود، از وب سایت ما سفارش می دهید و یا می توانید محصولات ما را به طور مستقیم به وب سایت خود اضافه کنید.

به ازای هر سفارش از وب سایت ما، کمیسیون آن به صورت تخفیف در هر سفارش به شما ارائه خواهد شد. تفاوت بین قیمت فروش و تخفیفی که به شما داده می شود یکی از فواید همکاری با ماست.

سفارش شما ظرف 24 ساعت بسته بندی و به طور مستقیم برای مشتری شما ارسال خواهد شد. بسته بندی تمام سفارشات در StrawberryNET.com رایگان می باشد.


خدمات مشتریان در 24 ساعت شبانه روز/7 روز هفته

شما می توانید با استفاده از نام کاربری همکاری که به شما اختصاص داده می شود در 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال به تیم خدمات مشتریان ما دسترسی داشته باشید. آن ها در 24 ساعت شبانه روز حاضرند تا به پرسش های شما پاسخ دهند (اما معمولا سریع تر).


چه کسانی می توانند به برنامه همکاری بپیوندند؟

ما با تمام اشخاص و افرادی که خواهان کسب درآمد باشند همکاری خواهیم کرد.

اگر تاکنون مشتری StrawberryNET.com نبوده اید، ما به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا از محصولات ما خرید کنید تا درک بهتری از شیوه کار وب سایت ما پیدا کنید.

بدون محدودیت در میزان خرید!


به برنامه همکاری با StrawberryNET.com بپیوندید

لطفا نام و نام خانوادگی، آدرس و اطلاعات تماس از جمله وب سایت شخصی (درصورت وجود) به آدرس روبرو ارسال کنید: partners@strawberrynet.com

پس از ارسال درخواست همکاری و درصورت واجد شرایط بودن، شرایط و قوانین همکاری و همچنین نرخ کمیسیون برای شما ارسال خواهد شد.

جهت تکمیل روند ثبت نام در تیم همکاری ما، کپی گواهی اشتغال (برای شرکت های ثبت شده) و یا کپی پاسپورت (برای افراد حقیقی) لازم و ضروری است.

ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم.

بازگشت به بالای صفحه
HELP WITH ORDER
استفاده از سایت
همکاری با ما
اطلاعات شرکت
قانونی